Anasayfa arrow Hakkımızda
Hakkımızda

 

Vizyonumuz

www.golddedektor.com ve www.teknodetektor24.com şirketi günümüzün en son detektör teknolojisini müşterilerimize en uygun şekil de sunarak müşterilerimizin definecilik alanında markaları için artı bir değer sağlamak ve konusunda uzman kadromuz ile yüksek kaliteli detektör ve define arama cihazları ve hizmetlerimiz ile müşterilerimiz için güvenilir ve kalıcı bir marka ve isim olmaktır. Misyonumuz müşterilerimizle çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize kaliteli, yetkin, zamanında ve eksiksiz hizmet vermektir. Hizmet veya ürün satış sonrası destek ile de müşterilerimizin mutlu bir şekilde kalıcı olmasını sağlamak.

 

Hedefimiz

Biz Gold Dedektör olarak definecilerin araç ve gereç donanım teknik tenzilat gibi, günümüzün gereksinimlerine ve teknolojinin gelişmesine uygun olarak internet te kendinize ve sirketimize ait bir sitenizin olması gerektiğine inanarak, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak şirketimizin hizmetini sizlere uzman kadromuzla sunmak ve hızlı aksama olmaksızın hizmetinizdeyiz.

 

Yapılanma

Sirketimiz Ikinci Dünya Savasindan sonra Almanya'nin Hamburg sehrinde HANS HERMANN BAUMANN gmbh tarafindan1949 yilinda Alman ordusunun detektör ihtiyacini karsilamak amaciyla kurulmustur. Ve ayni zamanda güvenlik cihazi mayin arama detektörü de imalat yaptigi gibi dünyanin birçok ülkesine de detektör de ihraç etmistir. Sirket ekonomik nedenlerle zaman zaman faliyetlerine ara vermek zorunda kalmistir. 1976 yilinda München'de faaliyetlerine basladi ise de 1985'de kapanmak zorunda kalmis 1996'da yeniden faaliyete geçerek define arama çıhazlarının şatısını internet üzerin den Almanya'nin Gelsenkirchen şehrinde devam ettirmektedir.

Şirketimiz Başta Almanya ve Türkiye de ki uzman kadrosuyla 7 gün hizmetinizdedir.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz

Almanya, nın Hamburg şehrinde 1949 yilin da Hans Hermann Bauman gmbH adında kuruldu. Şirket dünyanın bir çok ülkesine kara mayınlarını arama temizleme işinde görev yapmıştır.Daha sonraki yıllarda deneyimli uzman teknik kişilerden oluşan ekiple geoloji jeoloji arkeoloji (Bodenradar) toprak altı görüntüleme konuların da ekiple üniversitelere bilimsel çalışmalarda katkıda bulunmuştur.Bünyemizde yaklaşık 5 yıldır Almanya nin NRW ayaleti nin Gelsenkirchen şehrinde define arama detektörleri satışı yapmaktayız. Detektör alanında uzman mühendislerin onay verdigi ürünlerin satışını yapmaktayız.Tüm detektör ürünlerimiz Almanya Avusturalya Amerika Kanada orijinal malidir. Hiçbir yan sanayi montaj üretimi değildir.

 

Geniş ürün yelpazesinin yanında isteğe bağlı olarak da sipariş yapılır.

Özel talepleriniz çok kısa süre içerisinde değerlendirilir. Müşteri en kısa zamanda bilgilendirilir.