PULSE AR I

Kendi Fiyat Klasinda yüzdeyüz en iyi yüksek Derine erisebilme Gücüne sahip olan Acemiler ve Profesyonellere gerekli süper Cihaz.

 

PULSE AR I pahali yüksek güclü Detektörlerin özelliklerine sahip olan cok güclü ve saglam bir Darbe-Endüksiyon-Detektörüdür. Cok kolay kullanima sahip,güvenli bir Metal Detektör isteyen tüm Acemiler,Profesyoneller ve Makamlar icin dizayn edilmistir. Basitce Kullanim,acin ve arayin,PI-( Darbe-Endüksiyon ) Teknik sayesinde arama Bobini oraya buraya gezdirmenis bile gerekmez. PULSE AR I özellikle altindan ve gümüsden olan kücük Objeleri kesfetmek icin yüksek bir arama Gücü sunar.

 

Latif Darbe-Endüksiyon-Tonu bir Metal Objeye yaklasimi sinyal eder. Karanlikda cok faydali olabilen bir yanip sönen isik Diyotu bir Metal Objeye yaklasimi sinyal eder.Elektirik teminatini takilmis 12 Volt olan elektronik Kasasinda bulunan Akü yapar.Takriben 15 Saat Calisma Süresine sahip olan Akü teslimata dahil olan doldurma Cihazi ile doldurulabilinir. Ayrica gönderilebilen yedek Akü veya direk doldurma Cihazina takilabilen fisli Pil Gözü bulunur.

Bunlar yapismali kilitle elektronik Kasasina takilabilir. Bu Cihaz yüksek Gücden ayrica cok rahat Calismayi sunar: hafif Agirlik, demonte edilebilen Elektronik ve parcalara ayirilan Cubuk ve acik arama Bobini.

 

Yaratici Grubumuzun sayesinde yüksek Güce sahip olmasina ragmen PULSE AR I simdiye kadar yapilan en hafif Darbe-Endüksiyon Detektörüdür. Elektronik Kasasindan ayrilabilen Alüminyumdan olan Teleskop Cubuk 3 Parcaya bölünebilir ve her normal Bavula veya Sirt Cantasina konulabilir. Su gecirmez arama Bobini ' Spine ',25 cm Cap,kolayca özel Fisi ile Elektronik Kasasina eklenebilir.

Teknik Bilgiler:

Agirlik: takriben 1,2 kg

Pil: 1100 mA , doldurma Cihazli 12 Volt Akü

Arama Bobini: 25 cm Bobin, acik ve Su gecirmez Bobin

Arama Sistemi: Darbe-Endüksiyon (PI)

 

Maksimum arama Gücü:

25 cm Bobin: takriben 150 cm

45 cm Bobin: takriben 190 cm

Techizat:

45 cm Bobin, acik ve Su gecirmez Bobin

Fiyat: 199,- EUR

Yedek Akü

Fiyat: 49,- EUR

 

 

Teslimat ve Fiyatlar:

PULSE AR I Standard: 25 cm arama Bobinli, takilmis Akülü,doldurma Cihazli, Kulaklikli ve kullanim Kilavuzlu komple Cihaz.

Fiyat: 349,- EUR

 

PULSE AR I Plus: 25 cm arama Bobinli, 45 cm arama Bobinli, takilmis Akülü,doldurma Cihazli, Kulaklikli ve kullanim Kilavuzlu komple Cihaz.

Fiyat: 529,- EUR