Emp-400

Hafif Ağırlıklı EM Cihazında Üstün Veri Sonuçları

Profiler EMP-400, GSSI’nın kuvvetli elektromanyetik endüksiyon cihazıdır. Bu EMI (elektromanyetik endüksiyon) ürünü, makul bir fiyatla pazarda en büyük sinyal istikrarını oluşturmak için öncelikli olarak tescilli kaynak iptali ve kalibrasyon sistemi kullanılarak zeminden yapılmıştır.

Profiler’ın sistem yapısı, elektroniği ve kabloları maksimum yapısal ve termal istikrar için tasarlanmıştır. Bu kilit özellikler sinyal sapmasını minimize etmekte ve kesin sıfır düzeyini ve sistemin tam dalga genişliğinde sistem sıfırını sağlamaktadır ve aslında sinyal sapması diğer mevcut EMI cihazlarının ortak problemidir. Profiler’da kullanılan ileri elektronik ve yazılım kontrolünü bulundurmayan bu eski cihazlar kesin olmayan sonuçlar meydana getiren önemli problemleri olan veri üretmektedirler.

Bluetooth teknolojisini kullanarak modern Profiler sistemi, ses endükleyen kabloları ortadan kaldıran ve bu da pazarda en kesin EMI verilerini üreten kablosuz PDA veri toplayıcısını kullanmaktadır. Profiler, sabit halka ayrımıyla 1000 Hz ila 16,000 Hz arası üç frekansı aynı zamanda ölçmeye ayarlanabilir. Çoklu frekans elde ederek, kullanıcı özgün bir uygulama için en iyi veri sonuçlarını sağlayan frekansları seçebilir. Veriler, alanda gerçek zamanda hızlı sonuçlar için de sağlanmaktadır.

Profiler’ın kolay okunur grafik arabirimi ile veri toplamak basittir ve sistem, maksimum taşınabilirlik için yalnızca 9.9 pound ağırlığındadır. Profiler, diğer birçok cihazların basitçe engebeli ortam sınırlamasından dolayı performans gösteremeyeceği engebeli yüzeyde yakın yüzey araştırmalar için kullanılabilir ki bu da bizim GPR ürünlerimize tamamlayıcı teknolojidir.

  Profiler Faydaları:

-Kullanıcı dostu sistem
-Benzersiz sinyal istikrarı
-Çok frekanslı sistem
-Hafif ağırlık-yalnızca 9.9 pound ağırlığındadır.
-Kablosuz veri kaydedicisi kablo sesini ortadan kaldırmaktadır.
-Entegre GPS
-Zorlu yüzeyde kolay manevra için elde tutma sistemi
-Durağan ve taşıması kolay ve çevresel olarak izolasyonlu sistem
-Esnek batarya opsiyonları
-Gerçek zaman sonuçları
-Dosyalar iç hafızada saklanmakta ve Excel formatındadır.
-Düşük maliyet
-Diğer herhangi bir yöntemle elde edilemeyen verileri sağlar

  Profiler’ın Tipik Kullanımlarına şunlar dahildir:

-Çevresel temizleme
-Arkeoloji
-Jeolojik araştırma
-Alan değerlendirme
-Yer altı su tetkiki
-Tarımsal araştırma

Profiler; kablosuz PDA veri kaydedicisi, tekrar şarj edilebilir Li-ion piller, AC batarya şarj makinesi, WAAS GPS, taşıma bandı, engebeli geçiş kasası ve kullanım kılavuzu dâhil bizim çevresel izolasyonlu sistemimizi bulundurmaktadır.

Pdf Dosyası İndirmek İçin Tıklayın